Firma WoodHome to grupa osób, która od lat zbiera doświadczenie w budownictwie. Przez ponad 20 lat budowaliśmy małe i duże obiekty w technologii murowanej, z zapałem realizując ideę Kazimierza Wielkiego, który „zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną”. Z czasem jednak pojawiła się refleksja, by połączyć nowoczesne technologie z pięknem i szlachetnością drewna. W ten sposób zrodziła się idea drewnianych domów for EVER. W przedsięwzięcie zaangażował się również WOOD FACTORY JOKO – tartak z 90 letnią tradycją rodzinną i doświadczeniem.

Rozwijamy się i żyjemy tą pasją każdego dnia, realizujemy projekty domów drewnianych w zasięgu każdego. Nasze domy są trwałe, oszczędne w eksploatacji, funkcjonalne i cieszą oko. Chcemy zapewnić naszym klientom spokój, ciszę i komfort. Wszystkie te aspekty powodują, że warto powierzyć nam budowę Twojego wymarzonego domu.

 

 

 

 

 

Potrzebujesz pomocy specjalistów?

Jeżeli marzysz o swoim domu ale wszystkie sprawy formalne i budowlane są Ci obce wystarczy, że masz działkę i wybierzesz projekt domu – resztę zostaw nam